Skutecznie dla Regionu
Moja firma

Warning: Use of undefined constant id - assumed 'id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /moja_firma.php on line 165

Myślę , że zawodowo jestem człowiekiem spełnionym…

 

Stworzyłem od podstaw Firmę SURET .

Kierują nią od ponad XX lat. Początki były bardzo trudne, ale udało się rozwinąć przedsiębiorstwo działające nie tylko w Polsce, ale również w wielu miejscach na świecie.

Największym sukcesem są... moi ludzie, współpracownicy……bez nich,  tego bym nie dokonał.

Zawsze starałem się doceniać swoich najbliższych współpracowników i pomimo wielu trudności, jakie wspólnie przechodziliśmy po XX latac nadal jesteśmy razem i rozwijamy się, patrząc optymistycznie w przyszłość.

Zatem mój największy kapitał to …ludzie związani z SURETEM.

Zarządzam SURETEM od 1992 roku. Zatrudniamy obecnie ponad 450-cio osobową kadrę wysoko wykwalifikowanych pracowników. Przez ponad 20 lat obecności w branży logistycznej i transportowej zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwoliły Spółce SURET osiągnąć stabilną pozycję na rynku i stać się liderem w zakresie usług logistycznych i transportu wewnętrznego na Podkarpaciu.

Siedziba główna firmy mieści się w Dębicy. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa umożliwił poszerzenie zasięgu naszych działań poprzez sieć punktów obsługi klienta zlokalizowanych m.in. w Gorzycach, Krośnie, Łodzi, Ostrowie, Sandomierzu czy Tychach.

Obecnie realizujemy wiele projektów także o zasięgu globalnym.

www.suret.com.pl